LOZOVA MACHINERY прийме участь у виставці Ag in Motion

LOZOVA MACHINERY прийме участь у виставці Ag in Motion
15.07.2023

Виставка

LOZOVA MACHINERY, український виробник сільськогосподарської техніки, активно готується до своєї участі в престижній виставці Ag in Motion, яка пройде у Канаді з 18 по 20 липня цього року.

Компанія представить свої найновіші розробки та інноваційні рішення для сільського господарства.

Зокрема на виставці будуть представлені дискові борони DUCAT, які добре відомі канадським фермерам та зарекомендували себе як ефективні інструменти для обробки ґрунту.

Ag in Motion - це одна з найбільших виставок сільськогосподарської техніки в Північній Америці, де компанії з усього світу представляють свої нові розробки та інноваційні рішення для сільського господарства. Цього року подія пройде на просторі величезного демонстраційного поля, що надає можливість виробникам показати свою техніку у реальних умовах.

LOZOVA MACHINERY доводить свою глобальну конкурентоспроможність, виступаючи на міжнародних заходах такого рівня. Дискові борони DUCAT відрізняються високою якістю та надійністю, що робить їх відмінними вибором для сільськогосподарських підприємств. Вони дозволяють проводити ефективну обробку ґрунту, забезпечуючи високу якість посівного матеріалу та покращення врожайності.

Стенд LOZOVA MACHINERY на виставці 249


f2-01.png  you_tube-01.png tweet-01.png  in-01.png

Повернення до списку